ODKUD VANE VÍTR A CO BUDE DÁL?

20. února 2007 v 11:15 | Míla Pletánek |  Články
Začalo to heretiky a nástupem protestantismu v Nizozemí. Ve 20.stol. se protestantské církve nechaly oklamat Malthusovým bludem, že je svět přelidněn a že není platné Boží požehnání množte se ploďte se a naplňte zemi, a tak začali protestanti jako první používat "gumové oblečky", neboť jim ďábel nakukal: budete jako Bůh uzavírat a otvírat lůna svá. V Holandsku, v této tradiční protestantské zemi, ohavnosti pokračovaly legalizací měkkých drog, umělými potraty, euthanázií, legalizací adopce dětí homosexuálními lidmi po předchozím uzákoněním jejich sňatků.

Nyní je na řadě legalizace pedofile (možná do 10 let ), po ní bude následovat legalizace zoofilie a následně se zlegalizuje kanibalismus - lidské maso bude dostupné v restauracích, v rámci ekonomického zpracovávání se bude užívat mýdlo a kůže ze zemřelých. Vedle těchto ohavností bude ještě nějakou dobu existovat vědecký vývoj a rozvoj, Evropané však díky blahobytu začnou upadat a zakrní. Poté se rozhojní po celé západní Evropě ještě více šamanismus a znovu se budou dělat lidské oběti, jenomže to již bude legální součást státního náboženství.

Kolem roku 2070 v Evropě žije důsledkem odmítání plození dětí ze sobeckých konzumních důvodů více jak 70% obyvatel muslimů. Nastupuje islámské právo šaria, homosexuálové, pedofilové, zoofilové, kanibalové, šamanisté jsou hromadně popravováni v koncentračních táborech, možná společně s křesťany i ateisty. Mnozí ohavníci převlékají narychlo kabáty a stávají se muslimy, aby se v budoucnosti mohlo všechno opakovat.

Božím trestem bude zaplavení Holandska mořem.

Kdo však ví, co se stane a kdy to bude? Já ne.

Kéž by to bylo scifi.

ZASLAL MÍLA PLETÁNEK Z ILEGALITY
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Pavel Pavel | 2. února 2010 v 21:47 | Reagovat

fuj

2 WaclawL WaclawL | E-mail | 17. ledna 2017 v 17:45 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na uchemjehly.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama